Atsauksmes par Imosteon

 • Сергей
  Kopš jaunības esmu vadījis veselīgu dzīvesveidu, trīs reizes nedēļā skrienot no rīta. Ne tik sen sākās locītavu problēmas. Parādījās diskomforts ceļos. Un katru dienu arvien vairāk un vairāk pastiprinājās. Tika diagnosticēta artroze. Imosteon gēlu lietoju jau trešo nedēļu. Sāpes ir ievērojami samazinājušās. Es pasūtīju vēl divus želejas. Es to izmantošu.
  Imosteon
 • Artūrs
  Slēpojot, viņš tika ievainots. Viņš ievainoja celi un elkoni. Parādījās nesaprotamas sāpes, izveidojās tūska. Pārbaude parādīja abu locītavu iekaisumu. Ārsts ieteica gēlu Imosteon. Tūlīt apmierināts ar dabisko sastāvu. Es to lietoju jau divas nedēļas. Tūska vairs nav, un es gandrīz nejūtu sāpes. Gels nepārprotami palīdz. Es turpinu lietot.
  Imosteon
 • Anita
  Sēdoša darba dēļ nemanāmi parādījās nepareiza stāja, sāpes parādījās mugurkaula kakla daļā un ceļa locītavās. Es devos pie ārsta, diagnosticēja osteohondrozi. Imosteon gēlu lietoju vairāk nekā divus mēnešus. Iekaisums ir pagājis, un nepatīkamās sajūtas ir pagājušas. Ejot kļuva vieglāk, un mugura vairs nesāp. Es iesaku gēls palīdz.
  Imosteon
 • Katrīna
  Mēs ar vīru jau esam veci. Locītavu sāpes mums ir parasta lieta. Viegla artroze. Par Imosteon gēlu uzzinājām no savas meitas. Teica, ka tas ir pilnībā izgatavots no augu ekstraktiem, bez blakusparādībām. Mēs to izmēģinājām un ļoti patika. Sāpes mazina, atbrīvo pietūkumu ceļos. Mēs pasūtījām vēl divus gabalus. Mēs gaidām piegādi. Liels paldies manai meitai!
  Imosteon
 • Anita
  Imosteon gēls man uzreiz patika pēc dabiskā sastāva. Mēs bieži pasūtām būt pirmās palīdzības komplektā katram gadījumam. Mums ir liela ģimene. Divi skolēni. Mēs dzīvojam pie vecākiem vecākiem. Tagad, ja kaut kas notiek, es pēc nobrāzumiem iesmērēju bērnu ceļus, lai novērstu iekaisumu. Un vecāki to lieto, ja laika apstākļu dēļ locītavas sāp.
  Imosteon
Lietotāja vērtējums Imosteon
4.3
6