Lietošanas instrukcija Imosteon

Imosteon - gēls pret osteohondrozi, artrozi un traumām. Pētījumi ir apstiprinājuši augstu tā ietekmes pakāpi uz slimību. Tika konstatēta tūlītēja sāpju mazināšana un iekaisuma procesa samazināšanās. Gēls atvieglo pietūkumu, darbojas kā dabisks antiseptisks līdzeklis, uzlabo asinsriti. Pastāvīgas lietošanas rezultātā tiek novērota audu reģenerācija līdz pilnīgai kopīgā darba atsākšanai.

Instrukcija Imosteon - mūsdienīga dabisko līdzekļu ārstēšana

Papildus tā efektivitātei gēls izceļas ar dabisku augu sastāvdaļu sastāvu, kas ir nekaitīgs ķermenim. Imosteon ikdienas lietošana neizraisa blakusparādības, atkarību un negatīvi neietekmē cilvēka veselību. Kontrindikāciju nav.

Aktīvo sastāvdaļu īpašības:

  1. Dzesēšanas efekts. Mentola ēteriskā eļļa uzreiz atbrīvo iekaisušo vietu.
  2. Antiseptiska darbība. Citral dezinficē iekaisušo vietu, bloķē iespējamo infekcijas risku. Tam ir ārstnieciska iedarbība uz bojātiem locītavu audiem.
  3. Pretiekaisuma līdzeklis. Zirgkastāna un ginkgo biloba sēklas stimulē asinsriti, tām ir stiprinoša iedarbība un paātrina reģenerācijas procesu.
  4. Sildoša un vazodilatējoša darbība. Gels satur paprika ekstraktu.

Arī Imosteon gēla formulā, lai uzskaitīto īpašību izteiktākā efektivitāte būtu zināma, zinātnieki pievienoja kofeīnu. Kofeīna īpašības stimulē darbu un uzlabo citu komponentu darbību.

Indikācijas gela lietošanai un darbībai:

Mugurkaula sāpes

(mugurkaula jostas, krūšu kurvja vai kakla daļā)

Gels Imosteon mazina sāpes, novērš simptomus, ievērojami atvieglo slimības gaitu. Pretojas slimības attīstībai tās attīstības sākumposmā. Ieteicams ārstēt kā palīgvielu progresējošos gadījumos. Profilaksei - lai novērstu vai novērstu slimību risku.

Sāpes, noliecoties

Sāpes ceļos, elkoņos utt.

Pietūkums ceļa zonā

Plaisāšana un tirpšana locītavās, pārvietojoties

"Punktu" veidošanās uz pirkstiem, rokām

Spazmas mugurkaulā

Regulāra ekstremitāšu nejutīgums

gela Imosteon lietošana pret ceļa sāpēm

Masējiet krēmu ar apļveida kustībām, līdz tas pilnībā uzsūcas. Gels ir viegli uzklājams, neatstāj taukainus traipus. Profilaksei lietojiet trīs reizes dienā - ārstēšanas laikā, vienu reizi vakarā.

Produkts ir pieejams želejas veidā, 50 ml mēģenēs. Komplektā ar oriģinālo želeju iepakojumā ir detalizēta lietošanas instrukcija un atbilstības sertifikāts.

Tūkstošiem pircēju Latvijā jau ir izmēģinājuši Imosteon un novērtējuši tā priekšrocības darbībā! Viņi atzīmēja tūlītēju pretsāpju efektu, blakusparādību neesamību un osteohondrozes, artrozes un citu locītavu un mugurkaula slimību simptomu noņemšanu.