Lietošanas pieredze Imosteon

atvieglot ceļa locītavas artrozes simptomus ar Imosteon gēlu

Mani sauc Jānis! Rakstu no piekrastes pilsētas Ventspils. Kas nezina, šī ir burvīga pilsēta Baltijas jūras krastā Latvijā. Jau vairāk nekā 15 gadus man ir labs ieradums, kā es domāju. Brīvajā laikā man patīk skriet un elpot tīru jūras gaisu! Šodien es nolēmu uzrakstīt par to, kā artroze burtiski mani notrieca no kājām un kā Imosteon gēls man palīdzēja atgriezties iepriekšējā formā.

Pārskats un mana pieredze artrozes ārstēšanā ar dabīgu želeju

Pirms pāris mēnešiem regulāra skrējiena laikā es sāku pamanīt neparastas sāpes ceļos. Dažreiz es pamanīju nepatīkamu gurkstēšanu. Vakarā bija sajūta, ka man kājas sāpēja ceļos. Ar katru dienu šie simptomi tikai pastiprinājās un kļuva arvien izteiksmīgāki. Tas nonāca līdz brīdim, ka es pamodos agri no rīta paredzētajām sacensībām, un man uz labā ceļa parādījās neliels pietūkums, līdzīgs pietūkumam vai iekaisumam. Sieva steidzami nosūtīja diagnozi. Ārsts diagnosticēja ceļa locītavas artrozes pirmo posmu. Šajā dienā es pirmo reizi dzirdēju par šīs slimības esamību. Ārsts piebilda, ka tas nav nekas nopietns, ja sākat profilaksi. Es ieteicu vairākas iespējas, atzīmējot vienu ar dabīgu sastāvu - Imosteon želeju!

Būdama dedzīga veselīga dzīvesveida piekritēja, es neapšaubāmi esmu izmantojusi šo iespēju. Es pasūtīju želeju caur oficiālo vietni. Izrādījās, ka tas jau ir ļoti populārs gēls pret osteohondrozi, artrozi un ievainojumiem. Es nopirku divus uzreiz darbībai. Iepakojumā bija detalizētas lietošanas instrukcijas un lietošanas norādes.

Imosteon gēla lietošana - pirms un pēc lietošanas

vieglas ceļa locītavas artrozes ārstēšana ar Imosteon gēlu

Kā noteicis ārsts, viņš sāka lietot želeju divas reizes dienā, no rīta un vakarā pirms gulētiešanas. Tagad ir pagājušas nedaudz vairāk kā trīs nedēļas. Ar pārliecību varu teikt, ka ejot vairs nepamanu nesaprotamu gurkstēšanu, dienas beigās es nejūtu smagumu kājās un no rīta nepamodos ar sajūtu, ka man sāp kājas. Kopumā situācija ir ievērojami uzlabojusies. Labā ceļa iekaisums ir pagājis. Pamazām atgriežos pie savas agrākās sportiskās formas. Es neskrienu tik bieži kā iepriekš, bet gan konsekventi un ar prieku reizi nedēļā.

Es plānoju gēlu lietot vēl nedēļu. Un nākotnē profilaksei veiciet vismaz vienu reizi dienā pirms gulētiešanas. Kā saka, labāk ir novērst, nekā vēlāk izārstēt. Turklāt sastāvs ir no augu sastāvdaļām. Paralēli tas nekaitē ķermenim. Nav blakusparādību - personīgi pārbaudīta.

Kā un kur pasūtīt gēlu Imosteon, piegādes laiki

Es papildināšu savu pieredzi ar to, kā un kur es vēl pasūtīju želeju. Noformēt pasūtījumu ir pavisam vienkārši. Oficiālajā vietnē tiešsaistes pasūtījuma veidā saziņai norādu savu vārdu un tālruņa numuru. Neilgi pēc tam uzņēmuma vadītājs man piezvana, saskaņo laiku, datumu un piegādes adresi. Pēc 5 dienām es to paņemu pastā. Uzņēmums neņem priekšapmaksu, es maksāju pēc saņemšanas.

Es esmu ļoti priecīgs, ka uzzināju par Imosteon. ES tagad jūtos labāk. Iesaku to biedriem. Es ceru, ka mans pārskats būs noderīgs daudziem. Dabisks līdzeklis vienmēr ir labāks par zālēm, kuru pamatā ir ķīmiskie sastāvi.