Gēls pret osteohondrozi, artrozi un ievainojumiem

Pērciet želeja Imosteon Rīgā

Želeja Imosteon
39 €78 €
423

Pasūtīt Imosteon

Atlaide -50%

Gels Imosteon ir līdzeklis osteohondrozes un artrozes ārstēšanai un profilaksei. To var izmantot smagās slimības attīstības stadijās kā papildu terapeitisko efektu.

Drošs pirkums ar derīgu atlaidi, izmantojot oficiālo vietni

Lai iegādātos gēlu pret osteohondrozi, artrozi un traumām Rīgā (Latvijā, ) vietnē, aizpildiet tiešsaistes pasūtījuma veidlapu - pasūtījuma formā ievadiet savu tālruņa numuru un vārdu. Un tuvākajā laikā uzņēmuma pārstāvis piezvanīs un sniegs jums pilnīgu padomu par pasūtīšanu un piegādi, pastāstīs, kā saņemt pasūtījumu. Jūs maksājat par paku tikai pēc preču saņemšanas no kurjera vai pa pastu.

Gēla cena 39 €. Pasteidzieties, lai izmantotu akcijas priekšrocības - ir 50% atlaide.

Kā nopirkt Rīgā Imosteon

Imosteon ir jauns gēls locītavu un mugurkaula slimību ārstēšanai. Komplektā ir lietošanas instrukcijas un atbilstības sertifikāts.

Lietošanas indikācijas: sāpīgas sajūtas mugurkaulā, smaguma sajūta kaklā, galvas aizmugurē, muguras sāpes, diskomforta sajūta locītavās

Gēls pret osteohondrozi, artrozi un traumu gēls Imosteon mazina iekaisumu, mazina sāpes. To lieto kā galveno pirmo simptomu ārstēšanu, kā papildu līdzekli nopietnas slimības gadījumā vai profilaksei.

Kā pasūtīt gēlu Latvijā ar piegādi Rīgā?

Vietnē pasūtījuma formā ievadiet savu vārdu un tālruņa numuru, norādot savu vārdu un tālruņa numuru. Pa tālruni mēs precizējam pasūtījuma detaļas, lai precizētu gēla Imosteon piegādes detaļas. Pēc nedēļas jūs saņemsiet un samaksāsit 2-14 dienu laikā Rīgā un sāksit dzīvot bez sāpēm locītavās un skriemeļos. Pakas nosūtīšanas izmaksas ir atkarīgas no attāluma līdz pilsētai.

Gela cena ir 39 €. Jūs varat saņemt un apmaksāt preces pastā vai pie kurjera, kurš piegādās paku. Pasteidzieties nopirkt akcijas želeju tikai oficiālajā vietnē! Steidzieties pasūtīt ar 50% atlaidi. Akcijas ilgums ir ierobežots.

Pareizi aizpildiet veidlapu, lai ar jums sazinātos un rūpīgi norādītu piegādes adresi (Latvija, Rīga, iela, ēka, pasta indekss).

Citas Latvijas pilsētas, kur var iegādāties Imosteon

Pilsētas Latvijā, kur var iegādāties Imosteon

Pilsētas Latvijā

Atsauksmes par Imosteon Rīgā

 • Сергей
  Kopš jaunības esmu vadījis veselīgu dzīvesveidu, trīs reizes nedēļā skrienot no rīta. Ne tik sen sākās locītavu problēmas. Parādījās diskomforts ceļos. Un katru dienu arvien vairāk un vairāk pastiprinājās. Tika diagnosticēta artroze. Imosteon gēlu lietoju jau trešo nedēļu. Sāpes ir ievērojami samazinājušās. Es pasūtīju vēl divus želejas. Es to izmantošu.
  Imosteon
 • Artūrs
  Slēpojot, viņš tika ievainots. Viņš ievainoja celi un elkoni. Parādījās nesaprotamas sāpes, izveidojās tūska. Pārbaude parādīja abu locītavu iekaisumu. Ārsts ieteica gēlu Imosteon. Tūlīt apmierināts ar dabisko sastāvu. Es to lietoju jau divas nedēļas. Tūska vairs nav, un es gandrīz nejūtu sāpes. Gels nepārprotami palīdz. Es turpinu lietot.
  Imosteon
 • Anita
  Sēdoša darba dēļ nemanāmi parādījās nepareiza stāja, sāpes parādījās mugurkaula kakla daļā un ceļa locītavās. Es devos pie ārsta, diagnosticēja osteohondrozi. Imosteon gēlu lietoju vairāk nekā divus mēnešus. Iekaisums ir pagājis, un nepatīkamās sajūtas ir pagājušas. Ejot kļuva vieglāk, un mugura vairs nesāp. Es iesaku gēls palīdz.
  Imosteon
 • Katrīna
  Mēs ar vīru jau esam veci. Locītavu sāpes mums ir parasta lieta. Viegla artroze. Par Imosteon gēlu uzzinājām no savas meitas. Teica, ka tas ir pilnībā izgatavots no augu ekstraktiem, bez blakusparādībām. Mēs to izmēģinājām un ļoti patika. Sāpes mazina, atbrīvo pietūkumu ceļos. Mēs pasūtījām vēl divus gabalus. Mēs gaidām piegādi. Liels paldies manai meitai!
  Imosteon
 • Anita
  Imosteon gēls man uzreiz patika pēc dabiskā sastāva. Mēs bieži pasūtām būt pirmās palīdzības komplektā katram gadījumam. Mums ir liela ģimene. Divi skolēni. Mēs dzīvojam pie vecākiem vecākiem. Tagad, ja kaut kas notiek, es pēc nobrāzumiem iesmērēju bērnu ceļus, lai novērstu iekaisumu. Un vecāki to lieto, ja laika apstākļu dēļ locītavas sāp.
  Imosteon